MotoE: Гранадо бие Аегеретер с 0,041 сек. на Херес

Вторият и последен тест за класа на пилотите от Световната купа на ФИМ Enel MotoE завърши на пистата Херес –

Прочетете повече

ФормулаЕ: Верн спечели E-Prix на Рим, след ядове за Ди Граси

Жан-Ерик Верн спечели драматичната E-Prix в Рим. Той завърши зад колата за сигурност, тъй като лидерът на състезанието Лукас ди

Екипът на Rosberg X Racing триумфира в първия старт от Extreme E в Саудитска Арабия

Екипът на Rosberg X Racing доминира на финала, за да спечели първото състезание от новите серии Extreme E. То бе

Еко-рали в центъра на Луковит на 20 март за електроавтомобили и хибриди

Тихо, без шум и вредни емисии в центъра на Луковит тази събота, 20 март, ще има Е-рали Пролет 2021. Състезанието

MotoE: Гранадо и Аегеретер разделени от 0,039 сек. на Херес

Първият официален тест на участниците в Световната купа на ФИМ Enel MotoE  за електрически мотоциклети преди сезон 2021 приключи.  Първите

MotoE: Гранадо измести Аегеретер от първото място на тестовете на Херес

Втори ден на тестовете на пилотите от световната купа на ФИМ Enel MotoE на пистата Херес-Анхел Нието. И отново начело

MotoE: Аегеретер най-бърз в първия тестов ден на Херес

Пилотите от електрическата Световна купа на ФИМ –  Enel MotoE се събраха на пистата Херес – Анхел Нието за първите

Honda, KTM, Piaggio и Yamaha Motor подписаха за създаването на консорциум за сменяеми батерии за мотоциклети и леки електрически превозни средства

Днес бе обявено че компаниите Honda Motor,  KTM AG, Piaggio & C SpA и Yamaha Motor Co., Ltd., са подписали