Супермото: Без драма в Драма

Отлично се представиха нашите състезатели по Супермото в 1-ия кръг на Балканския шампионат в Драма, Гърция. Титлите в своите класове спечелиха Никола Досев и Радостин Михайлов, като останалите ни представители също се качиха на почетната стълбичка.

В SM Junior 65 Полина Иванова от „Киппен МХ рейсинг тийм“ с „Kawasaki“ зае 3-то място след двама представители на Румъния. Божидар Иванов, също от „Киппен МХ рейсинг тийм“ с „Kawasaki“ е 4-ти, Кристиан Андреев от „СВ мото рейсинг тийм“ с КТМ е 6-ти, а Стефан Драганов от „АИТ рейсинг тийм“ с КТМ – 7-ми. При 85-кубиковите Никола Досев от „НСА моторспорт“ с КТМ спечели 1-то място, а Марио Георгиев от „Ябланица МХ“ с КТМ завърши втори.

Нашите доминираха тотално в SM S3 като Радостин Михайлов от „Киппен МХ рейсинг тийм“ с „Kawasaki“, Живко Иванов от „Елхово рейсинг клуб“ с КТМ и Христо Сергиев от „НСА моторспорт“ с КТМ застанаха един до друг на подиума. В SM-OPEN Веселин Иванов от „МСК Плевен“ с „Honda“ спечели второто място в крайното подреждане.